«Ворскла» та «Олімпік» розійшлися миром у Полтаві

Полтавська «Ворскла» та донецький «Олімпік» унічию (1:1) завершили у Полтаві матч 8-го туру чемпіонату України з футболу серед клубів Прем'єр-ліги.

У складі полтавчан вже на 1-й хвилині голом відзначився Дмитро Кравченко, у гостей - Моха (27, з пенальті).

А розпочався 8-й тур перемогою донецького «Шахтаря» над луганською «Зорею» – 3:1. Голи на стадіоні «Металіст» у Харкові забили: Сергій Кривцов (32-а хвилина) та Бернард (89) - у донеччан; Артем Громов (13) і Євген Апанасенко (69, у власні ворота) – у луганчан.

У неділю, 10 вересня, програму 8 туру продовжать матчі кропивницької «Зірки» та одеського «Чорноморця», львівських «Карпат» і рівненського «Вереса», кам'янської «Сталі» з ФК «Маріуполь». Завершиться тур на столичному НСК «Олімпійський» поєдинком київського «Динамо» та «Олександрії».