Восени у Львові відомі музиканти зіграють найкращі твори Станіслава Людкевича

04.07.2017 12:30
Зображення 1 / 2 Використовуйте клавіші для перегляду
Упродовж 8-17 вересня у Львові у межах фестивалю «Людкевич фест» звучатимуть найкращі класичні твори відомого українського композитора Станіслава Людкевича.

Про це повідомили організатори фестивалю під час прес-конференції у вівторок, 4 липня, передає кореспондент «Вголосу».

Як розповів директор фестивалю «Людкевич Фест» Тарас Демко, у межах фесту відбудеться 20 подій на 10 локаціях за участі 30 учасників зі всієї України. Мета заходу -  переосмислення творчості Станіслава Людкевича та української музики загалом, зокрема віднайдення нових її форматів.

Артистичний директор фестивалю Іван Остапович додав: «Під час фестивалю звучатиме не лише музика Людкевича, а й інших відомих композиторів минулого століття. Зокрема, Маєвського, Колесси, Барвінського та інших».

За словами Тараса Демка, любителі класики зможуть відвідати симфонічний та камерні концерти, а також лекції, вишколи, тренінги. Основні локації заходів – музей Франка, музей Пінзеля, театр імені Марії Заньковецької, Порохова вежа та інші.

Серед виконавців – симфонічний оркестр Львівської філармонії, співачка Софія Соловій та інші відомі піаністи та музиканти.

Також під час фесту презентують відеоспогади про Людкевича від його знайомих.

У межах круглого столу музиканти та поціновувачі музики дискутуватимуть і про роль класичної музики в українському суспільстві після 90-х років.

 

«Вголос»


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram