На початку яскравої шоу-програми пройшов парад учасників Ігор. Прапор України ніс єдиний медаліст у складі «синьо-жовтої» команди – чемпіон Олімпіади-2018 Олександр Абраменко. Зазначимо, що Міжнародний олімпійський комітет не дозволив спортсменам Росії пройти під своїм прапором. Як і на відкритті, росіяни з'явилися під нейтральним олімпійським прапором, пише УНІАН.

У рамках яскравої програми глядачі побачили шоу дронів, вражаючу постановку за участю десятків артистів і потужними спецефектами «Вісь часу».

Це закриття також запам'ятається виступом яскравих ведмежат на роликах та неймовірною хореографією. Був на цьому святі й найкращий діджей останніх двох років – Мартін Гаррікс, відзначає ТСН.

Крім того, відбулася передача олімпійської естафети наступним господарям зимових Ігор – у 2022 році «біла» Олімпіада відбудеться в Пекіні.

Як писав «Вголос», сьогодні, 25 лютого, в Пхьончхані відбулася церемонія закриття зимової Олімпіади-2018. 

Загальнокомандний залік виграла Норвегія. Збірна України із золотою нагородою посіла 21-е місце. Олімпійці 62-х країн-учасниць не здобули у Пхьончхані жодної медалі.

XXIV зимова Олімпіада пройде у Пекіні  з 4 по 20 лютого 2022 року. Відповідне рішення було прийнято на сесії МОК у Куала-Лумпурі 2015 року. Характерно, що китайська столиця стане першим містом в історії, в якому проводилися і літні (2008 рік), і зимові Олімпійські ігри.