ВРП відкрила дисциплінарне провадження проти судді, який відпустив Мартиненка

Друга дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя відкрила дисциплінарне провадження щодо судді Солом'янського суду Києва Миколи Бобровника.

Про це повідомила прес-секретар Вищої ради правосуддя Оксана Лисенко, передає РБК.

«У нас зараз йде засідання Другої дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя, під час якого розглядалося питання про порушення дисциплінарної справи чи відмови у відкритті щодо судді Солом'янського суду міста Києва Бобровника Олександра Вікторовича за скаргами Васильченко Віталія Олександровича та Валерії Отченко. За результатами розгляду цього питання Друга дисциплінарних палата вирішила відкрити дисциплінарну справу стосовно судді Бо бровника», - зазначила Лисенко

Разом з тим, Українські новини повідомляють, що справа проти Бобровника стосується несвоєчасного внесення ним копій своїх судових рішень до Єдиного реєстру судових рішень.

Зокрема, подібні факти зафіксовані в лютому-березні 2017 року.

У разі рішення палати про наявність в дії судді Бобровника ознак порушення присяги він буде відсторонений і на розгляд ради буде подано подання про його звільнення.

Як уже писав Вголос, раніше саме Бобровник визначив главі ДФС Роману Насірову заставу розміром 100 млн грн і відпустив на поруки екс-нардепа Миколу Мартиненка.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm