Вшанування Героїв та виступи зірок у Львівській опері з нагоди Дня Соборності відбулась урочиста академія ФОТО

Вшанування Героїв та виступи зірок: у Львівській опері з нагоди Дня Соборності відбулась урочиста академія (ФОТО)

22.01.2018 21:17
Зображення 1 / 6 Використовуйте клавіші для перегляду
Сьогодні, 22 січня, у Львівському Національному академічному театрі опери і балету ім. Соломії Крушельницької з нагоди Дня Соборності України відбулась урочиста академія.

Про це повідомляє кореспондент «Вголосу».

На початку урочистостей капела «Дударик» під супровід симфонічного оркестру виконала всесвітньо відомий «Щедрик» та гімн України.

Опісля учасників академії познайомили з історіями мужніх захисників України, а також військових лікарів, які врятували життя не одному українському воїнові.

Один із Героїв України, генерал Андрій Ковальчук, зазначив: «Наші збройні сили стали сильними і стануть сильнішими. Але прохання солдата: будьте українцями і бережіть Україну! Буде наша держава найкращою!»

Музичними подарунками потішили гостей академії також Руслана - колядкою  «Добрий вечір, тобі» у супроводі виступу балету «Життя», Зиновій Медюх та Оксана Муха із «Молитвою на Різдво», Тарас Чубай та інші. 

Нагадаємо також, у Львові у День Соборності та з нагоди 100-річчя проголошення незалежності УНР вшанували пам’ять українських Героїв. Відбулося і громадське віче.


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram