Вулицю біля посольства Росії в США можуть назвати іменем Бориса Нємцова

Посольство Росії у США може отримати нову адресу: 1 Boris Nemtsov Plaza.

Вулицю, на якій знаходиться посольство Росії у Вашингтоні, пропонують перейменувати на честь Бориса Нємцова. Автором законопроекту виступив республіканець Марк Рубіо, - пише Польське радіо.

За задумом, після перейменування перехрестя на Вісконсін-авеню, новою адресою російського посольства в США стане 1 Boris Nemtsov Plaza

Подібно американська влада робила у період Радянського Союзу, коли територію перед резиденцією радянського посла в США перейменували в честь академіка і дисидента Андрєя Сахарова.

Законопроект про появу Boris Nemtsov Plaza вже підтримав Комітет з національної безпеки Сенату США. Для остаточного рішення необхідне схвалення Конгресу і підпис президента.

Нагадаємо, опозиційний російський політик Боріс Нємцов, колишній губернатор Нижегородської області, перший віце-прем'єр російського уряду, депутат Ярославської думи, лідер партії «ПАРНАС» був убитий 27 лютого 2015 року на Великому Москворецькому мості біля стін Кремля. У першу річницю його вбивства в багатьох містах Росії і світу, зокрема в Москві і у Варшаві, відбулися пам'ятні акції.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram