Введення миротворців на Донбас: У Європі запропонували свій план

Колишній генсек НАТО Андерс Фог Расмуссен і екс-заступник глави Альянсу Олександр Вершбоу пропонують ввести миротворчу місію ООН на Донбас у три етапи.

Про це повідомляє аналітичний центрі Rasmussen Global, передає «Укрінформ».

На їхню думку, Рада Безпеки ЄС також повинна бути залучена до питання з миротворцями.

«Великі друзі України Андерс Фог Расмуссен і Олександр Вершбоу закликають Раду Безпеки ООН затвердити миротворчі та стабілізаційні сили, які мали б довіру, з метою відновлення суверенітету України. Питання про миротворчі сили ООН в даний час реально знаходиться на стадії обговорення. Рада Безпеки ЄС повинна чітко бути залучена до цих пропозицій», – закликають Расмуссен і Вершбоу.

Вони озвучили варіант, як ввести миротворців в Україну. За словами європейців, спочатку потрібно поставити місію ООН на лінії розмежування. На другому етапі контингент поглиблюється в неконтрольовані Києвом території. І третя фаза дозволяє охопити миротворцям всю територію конфлікту, аж до їх розміщення на україно-російському кордоні.

Нагадаємо, 5 вересня президент Росії Володимир Путін заявив, що підтримує присутність миротворців ООН на Донбасі, і назвав ряд умов, які вже різко розкритикували в Україні.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram