В'ятрович на Форумі видавців презентуватиме 38 історій про століття боротьби

Голова Українського інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович на Форумі видавців представить нариси про минулі сто років України.

Про це йдеться на сторінці у Фейсбук УІНП.


Презентація книги «(Не)історичні миті. Нариси про минулі сто років» розпочнеться 15 вересня, у п'ятницю, о 19:00 у Науковій бібліотеці Львівського національного університету імені І. Франка (вул. Драгоманова, 5)

Книга містить 38 нарисів-миттєвостей, вихоплених з останнього століття української історії: потяг, що везе київських студентів під станцію Крути; хлопчик в українському селі, який вмирає від голоду в 1933-му; бійці УПА в останній криївці; радянський концтабір, де гине поет, але лишаються жити його вірші; зрештою — Майдан 2014-го й російсько-українська війна.

«(Не)історичні миті» — це розповіді не про звичні нам із підручників ключові події минулого, які змінювали хід історії, — пояснює Володимир В’ятрович. — Миті фокусування дійсності, коли в одній хвилині можна побачити ціле життя людини чи навіть усього покоління. Вони — як маленькі уламки історії, кожен з яких, проте, дозволяє розгледіти її велике полотно. Уламок розбитого дзеркала стає окремим дзеркалом».

Інші події за участі Володимира В'ятровича:

Автограф-сесія пройде у п'ятницю, 15 вересня, з 16.00 по 16.45 (Палац Мистецтв, 1-й поверх, Стенд КСД №107, вул. Коперника 17).

Презентація книги «За лаштунками «Волині-43». Невідома польсько-українська війна» відбудеться у суботу 16 вересня о 13:00 (Національний музеї-меморіал «Тюрма на Лонцького», вул. С.Бандери, 1).

 

«Вголос»

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram