Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що головною версією слідства у справі, порушеній за фактом пожежі на 6-му арсеналі у місті Ічня Чернігівської області, є диверсія.

Про це повідомляє Укрінформ.

“Практично, у всіх випадках основною версією слідства у подіях у Харківській області, у Вінницькій області, а від учора — у Чернігівській області є диверсія”, — сказав він.

Генпрокурор зазначив, що перша версія слідства про недбалість на 6-му арсеналі відпала після показів військовослужбовців.

“У нас є підстави говорити, що найвірогіднішою версією є диверсія. Ми знаходимося у стані війни і знищення військових баз є однією з цілей ворога”, — додав генпрокурор.

Луценко також поінформував, що на 6-му арсеналі більшість снарядів були перенесені до підземного сховища, а тому вціліли.

Нагадаємо, що 9 жовтня о 03.30 ночі стало відомо про пожежу біля міста Ічня Чернігівської області. Там стався вибух на технічній території військового складу. До евакуації місцевих мешканців рятувальники залучили автотранспорт. Наразі вже евакуювали близько 10 тисяч осіб.

У зв’язку з вибухами на військових складах у Чернігівській області Петро Порошенко викликав силовиків для доповіді.

Своєю чергою, рятувальники опублікували відео з місця вибухів на складах боєприпасів на Чернігівщині.

У Міністерстві оборони України повідомили, що станом на сьому годину ранку інтенсивність вибухів на військових складах під Ічнею Чернігівської області складала 2…3 вибухи на секунду.

Водночас, стало відомо, що у зв’язку з вибухами на складах боєприпасів під Ічнею Чернігівської області до лікарів звернулися 63 людини.

Разом з тим, в «Укрзалізниці» через вибухи на технічній території військової частини в Ічні Чернігівської області вирішили закрити три перегони для руху потягів.

Зазначається, що пожежа на складі боєприпасів в Ічні виникла через чотири вибухи.