Вифлеємське світло миру передали Львівському Римо-Католицькому митрополиту

Напередодні самого католицького Свят-вечора скаути Організації Українських Скаутів (ОУС) традиційно відвідали главу Римо-Католицької Церкви в Україні Львівського Римо-Католицького митрополита Архиєпископа Мечислава Мокшицького і передали йому Вифлеємське Світло.

Про це повідомляє Організація Українських Скаутів.

Скаути Організації Українських Скаутів (ОУС) передали Вифлеємське Світло Архиєпископу Мечиславу Мокшицькому вчора.

Скаути подякували за пастирську опіку та благословення акції Вифлеємське Вифлеємське Світло 2013, а також за духовну опіку над українською молоддю та вірними Архидієцезії. Архиєпископ висловив бажання тіснішої співпраці поміж Церквою та молодіжними громадськими скаутськими організаціями, в тому числі і з Організацією Українських Скаутів.

Митрополит також підкреслив важливість християнського виховання молоді та високо оцінив діяльність Організації Українських Скаутів (ОУС). Він вкотре висловив радість з того, що скаути ОУС рознесли Вифлеємське Світло по багатьох римо-католицьких парафіях Львова.

Скаути Організації Українських Скаутів, передаючи Світло Владиці, подякували за пастирську опіку над молоддю і побажали щоб Вифлеємське Світло зігрівало теплом всю Львівську Архидієцезію Римо-католицької Церкви в Україні.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram