Викрито мережу борделів у Києві та області (ФОТО)

200 правоохоронців - співробітники Управління боротьби зі злочинами пов’язаними з торгівлею людьми поліції Київщини, працівники Броварської прокуратури, Броварської поліції та бійці полку поліції особливого призначення провели масштабну спецоперацію по ліквідації організованого злочинного угрупування, яке діяло на території столиці та області.

Місячна виручка від функціонування даного протизаконного бізнесу сягала понад півтора мільйона гривень, повідомляє відділ комунікації поліції Київської області.

Очільник поліції Київщини Дмитро Ценов розповів, що координацію діяльності та загальне керівництво вказаного злочинного угрупування здійснювало 15 осіб. Вони здійснювали контроль над понад 60 повіями, які надавали послуги сексуального характеру як у «притонах» з цілодобовою охороною, так і на виїзних замовленнях. Серед затриманих - 4 диспетчери та 7 водіїв-охоронців, які доставляли повій на адреси, забезпечували їх охорону та виконували функцію інкасаторів.

Також встановлено, що для отримання шалених прибутків та постійного оновлення клієнтської бази, до злочинного бізнесу було залучено осіб, які відповідали за розробку та функціонування інтернет сайтів та розповсюдження рекламних візитівок.

Організатори не залишили поза увагою дисципліну в середині банди. Дівчата, які потрапляти «до рук» вказаної злочинної організації, перебували під цілодобовим контролем. Окрім того, з метою підтримання дисципліни діяли безпрецедентні штрафні санкції як матеріального, так і фізичного характеру за недотримання визначених правил. Так, наприклад, за прирікання з диспетчером-адміністратором  штраф -  1000 гривень, не вихід в робочу зміну - 2000 гривень, повторне повернення на роботу - 5000 гривень, зміна місцезнаходження без узгодження з адміністратором - 2000 гривень, відмова від замовлення - 1000 гривень та ін.

Поліцейські одночасно провели 29 санкціонованих обшуків за місцем проживання та розміщенням «притонів», звідки вилучили: 9 автомобілів, наркотичний засіб «канабіс», грошові кошти - близько 60 тисяч доларів США, 6 тисяч Євро, 400 фунтів стерлінгів, 200 тисяч гривень, банківські картки, дорогоцінності, блокноти зі списком клієнтів і графіком чергувань дівчат, диспетчерів, водіїв, охоронців.

На даний час проводиться вичерпний комплекс слідчо-оперативних заходів направлених на встановлення усіх обставин вчинення злочину. Відкрито кримінальні провадження за ч.2 ст.302 (створення або утримання місць розпусти і звідництво), ч.3 ст.303 (сутенерство або втягнення особи у зайняття проституцією) Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm