Про це інформує ГО «Рада громадської безпеки» за даними мешканки Одеси, яка є опікуном двох неповнолітніх дітей 2003 р.н. та 2005 р.н., батьки котрих позбавлені опікунства та батьківських прав.

Зазначається, що посвідчення «Дитина-сирота, що позбавлена батьківського піклування» дає право на пільговий проїзд у міському транспорті, скористатись яким дітям відмовив водій одного із маршрутних таксі.

«Ранком 12 березня 2018 р., близько 10:00, діти їхали на тренування в маршрутному таксі № 137, державний номер 39-36. Після того, як один із братів показав посвідчення, водій маршрутки почав вимагати гроші за проїзд, а потім вихопив документ з рук дитини – і почав його рвати та, врешті, викинув його на проїзну частину вулиці. Ще більше обурює цей інцидент, адже обидві дитини-сироти добре вчаться і займаються спортом, є вихованцями одеського Клубу «Капітан» Національної Федерації таїландського боксу Муей Тай. Брати гідно представляють рідне місто і країну за кордоном: старший є бронзовим призером Чемпіонату світу, призером Кубка Європи і чемпіоном України, молодший – бронзовим призером Чемпіонату України», – йдеться у опвідомленні.

Зазначається, що для вжиття негайних заходів і упередження подібних випадків, звернення направлене директору Департаменту транспорту, зв'язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради.

 

«Вголос»