Пани Садовий, як власник свого політичного проекту “самопоміч” та пан Березюк, як її “голодуючий” керівник, вводять в оману все наше суспільство, а по народному – просто брешуть, коли кажуть що нібито хтось комусь забороняє допомогти львів’янам у проблемі з прийомом та утилізацією львівського сміття.
Тернопільська обласна рада, і міська рада двічі запрошували на свої сесії мера Львову пана Садового, щоб він пояснив нам свою проблему, а ми розробили план допомоги львів’янам з тимчасовим прийомом та утилізацією на Тернопільщині львівського сміття, до вирішення питання утилізації у самому Львові. Знаю що і інші області теж запрошували пана Садового, щоб напрацювати план допомоги Львову. Але !
Жодного разу ні пан Садовий, ні його представник не спромігся до нас приїхати та вести діалог про допомогу, ігноруючи наше запрошення.
Натомість, замість пана Садового, на Тернопільщину та інші області без запрошення та дозволу почали масово приїжджати вантажівки львівського сміття та скидати сміття де їм заманеться, в лісі та лісосмугах, на звалищах або просто на узбіччі доріг.
Звісно, що ми видали розпорядження Тернопільським правоохоронним органам перешкоджати такому свавіллю пана Садового.
А депутати фракції “самопоміч” у Тернопільській міській раді, використовуючи внутріпартійний конфлікт в іншій фракції, своєю відсутністю в сесійній залі двічі в квітні і травні зривали засідання сесії міської ради, на якій мало обговорюватись і питання допомоги Львову.
Так хто тут винен ?
Нагадаю, що пан #Садовий вже 11 років сидить в кріслі мера Львову, але за ці роки так і не спромігся вирішити питання утилізації львівського сміття.