«Я б хотів, щоб половина Львівської облради поїхала на фронт», – депутат про голосування за житло воїнам АТО

Якби депутати Львівської обласної ради побували на лінії фронту, вони б проголосували за виділення житла учасникам АТО.

Про це під час сесії Львівської обласної ради заявив депутат від ВО «Свобода» Ігор Тенюх, передає кореспондент «Вголосу».

«Звертаюсь до вашої совісті (ред.– депутатів): люди обирали нас для того, щоб ми відстоювали українські позиції, інтереси Львівщини. Дуже неприємно, коли за учасників АТО не проголосувала Львівська обласна рада. Я б дуже хотів, щоб половина з депутатів поїхала на фронт і відчула все те,  що відчувають вони там. Я був на фронті. Тоді ви б проголосували за житло воїнам АТО», – заявив Ігор Тенюк.

Депутат-націоналіст додав, що у Львівській обласній раді її голова Олександр Ганущин маніпулює депутатами, закликаючи їх голосувати за потрібні рішення.

«Уже яка сесія проходить, і ми постійно спостерігаємо за тим, коли голова обласної ради, щоб «протягнути» якесь питання, говорить: «прошу проголосувати». Я як депутат, як адмірал заявляю, що навіть у Севастопольській міській раді, де зовсім інший контингент, такого немає. А тому голова Львівської обласної ради не має права маніпулювати депутатами. Я  вношу пропозицію, щоб з наступної сесії голова облради говорив одне словосполучення – «ставлю на голосування». І тоді хай депутати, які сидять у залі, визначаються: підтримувати їм рішення чи ні», – наголосив Ігор Тенюх.  

Як писав «Вголос», депутати Львівської обласної ради не проголосували за комплекс заходів щодо забезпечення воїнів АТО житлом.

«Вголос»

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm