Я не сумніваюся, що Путін хотів, щоб я програла, – Клінтон

Колишній держсекретар Сполучених Штатів і кандидат в президенти від Демократичної партії Гілларі Клінтон звинуватила президента Росії Володимира Путіна в організації «особистої вендети» проти неї під час президентської кампанії в США в 2016 році.

Про це повідомляє USA Today.

За словами Клінтон, тепер вона переконана, що сподвижники кандидата Дональда Трампа допомогли Росії втрутитися в президентські вибори 2016 року. 

Вона також заявила, що російські власті хотіли перемоги республіканця Дональда Трампа, а його помічники також намагалися приховати свої зв'язки з Москвою.

«Я не сумніваюся, що Путін хотів, щоб я програла і хотів, щоб Трамп переміг. І я не сумніваюся в тому, що між Трампом і його операцією з російськими грошима є плутанина фінансових відносин, я не сумніваюся, що кампанія Трампа та інші партнери дуже старанно працювали, щоб приховати свої зв'язки з росіянами», – заявила Клінтон.
 

 

«Вголос»

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 4 +

КОМЕНТУВАТИ

 • * * * 13 вересня 2017 15:22 Відповісти IP:  194.44.30.--- НЕ ГОДУЙ КРЕМЛІВСЬКОГО ТРОЛЯ:
  Нині багато тролів вже давно не є хуліганами-ентузіастами, а найманцями відповідних структур, «запрограмованими» на пропагандистську чи провокаційну діяльність.
  Просиджуючи довгий час у соціальних мережах, неможливо не наткнутися на діяльність тролів, передовсім російських чи тих, що працюють на російські інтереси.
  Що робити і як боротися з цим явищем?
  Рецепт є один, але надійний: don't feed the troll – не годуй троля. Учасникам соцмереж і читачам популярних сайтів варто чітко усвідомити, що тролі теж є там постійними відвідувачами.
  Не купуйтеся на їхні провокації, не переймайтеся їхніми постами, не дайте вивести себе з рівноваги. Спокій і аргументованість – наші найкращі союзники у боротьбі з тролями та іншими інформаційними бойовиками.
  Джерело:http://[***]/news/showNews.do?ne_goduy_kremlivskogo_trolya&objectId=1276236
 • Діагноз13 вересня 2017 14:35 Відповісти IP:  45.33.48.--- Ґілларі Клінтон - стара маразматичка, хора на злоякісну паранойю. Недарма її чоловік, Білл Клінтон, ще півстоліття тому волів збризкнути на Моніку Левінські.
  Українські політичні блазні, що у кожному власному недолугому кроці теж звинувачують Путіна, такі самі маразматикі, хорі на злоякісну паранойю. І так само мусять котитись під три чорти на маргінеси.
 • ЛЕВ13 вересня 2017 14:53 Відповісти IP:  46.133.88.--- Уточни свій діагноз.
 • Т.Д.13 вересня 2017 16:07 Відповісти IP:  159.224.167.--- Отой довбойоб,під ніком "Діагноз",хворий на гіпертоксичну шизофренію,як його кумир та гасподьбог,Валодя Путєн. Крім психіатричного діагнозу,в них,та у майже усіх кацапів,є генетичне відхилення,у вигляді зайвої хромосоми. Ця невиліковна,важка та фатальна аберація називається "хворобою Дауна". Prognosis pessima,-як кажуть лікарі. Або:"Піз.дєц",-якщо мовою дебільних ватників,на вілікам і магучім руцкам язикє.

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram