«Я, як законослухняний громадянин, мусив розмовляти російською», - Скрипка запевняє, що його «пресували» (ВІДЕО)

Олег Скрипка прокоментував скандал, який виник довкола нього через гучну заяву щодо української мови, і розіграш з боку російського пранкера Вована.

Як уже писав Вголос, український музикант Олег Скрипка заявив, що люди, які не можуть вивчити українську мову, соціально небезпечні і їх треба відокремити. Відповідаючи на такі слова, міністр МВС України Арсен Аваков прозвав музиканта ідіотом. Згодом Скрипці зателефонував жартівник і назвався Аваковим. Йому музикант відповідав російською, обіцяв зіграти концерт на «день пабєди», ще й вибачився перед усіма російськомовними.

Музикант згадав, що у той день у нього був прямий ефір на радіо, який він був змушений перервати. Олег запевняє, що коли йому телефонували з «кабінета Авакова», то пригрозили.

«Мені перед цим подзвонили і наказали суворо: «Ви мусите розмовляти російською мовою, бо ми вас покараємо». Нібито з кабінету Авакова подзвонили, що, мовляв, ми на вас подаємо в прокуратуру. Ми вам наказуємо говорити російською мовою», - розповів Скрипка.

«Це був шок. Вони скористалися шоком. У мене була передача на радіо, у мене в гостях якраз були Dakh Daughters, я перервав ефір, щоб поговорити з цим псевдо-Авковим. Вони пресували, просто налякали, що ми на вас подаємо в прокуратуру, я почитав, що на мене дійсно подають в прокуратуру. У соцмережі з'явилася ця інформація. Тому я, як законослухняний громадянин, мав розмовляти російською мовою», - прокоментував Скрипка.

 

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 8 +

КОМЕНТУВАТИ

 • Спантеличений14 травня 2017 12:05 Відповісти IP:  79.172.193.--- Олег Скрипка, ми за тебе за українську пісню і українські фестивалі.
  90% обурених несміливістю самі б в реалії налякались і вчинили так само, після чого поїхали на заробітки в Росію.
  Зробив висновок. Все буде гаразд.
 • Спантеличений14 травня 2017 11:59 Відповісти IP:  79.172.193.--- Чому Скрипка боїться Авакова, "кабінету Авакова", прокуратури нічого не вчинявши? Він у Києві ближче до них, знає цю "еліту" і навіть побоявся "бути покараним" поза законом Аваковим. Тривожний сигнал для нас. Замасковані під "європейців" мафіозі в будь-який момент можуть дати про себе знати проти народу як Янукович, коли їх владі і відповідно грошам загрожуватмие кінець. І буде це на виборах, якщо вибори не влаштують навмисно "Кучма-Симоненко" - "БПП-ПР"-"Порошенко-Бойко". На глузд донбасян і з ними годі розраховувати - будуть голосувати за пророс ОП і пророс президента.
 • эх валодя14 травня 2017 11:41 Відповісти IP:  109.86.241.--- "1. Система МВС - ця багатотисячна банда у погонах, що при Януковичі остаточно перетворилася на мафіозну корпорацію, нею і залишилися.
  2. Реформа МВС повністю провалена. Кров українських громадян, яких забиває в смерть "нова поліція", не змоють ніякі "нові паспортні центри".
  3. Стан справ у системі МВС - наймасштабніша загроза національної безпеки України, з тих, що існує: історично корпорація "Мусор" є нащадками НКВС та прибічниками поліцейського тоталітарного (московського) проекту. " ( Так шо може трохи
  Скрипка розгубився.)
 • Дзюник14 травня 2017 09:52 Відповісти IP:  93.178.255.--- Людина однієї пісні,правдивий і типовий хохол,всі бажання якого заключаються піти до баби,"повестись лагідно,випити по чарочці",виграти на халяву і тихо чкурнути,прихопивши з собою остатки горівки у фляшці...
 • ЛЕВ14 травня 2017 16:31 Відповісти IP:  188.230.60.--- А рисами правдивого й типового кацапа є збрехати, вкрасти, вбити. І все це на фоні сильного сп'яніння...
 • ультрас14 травня 2017 09:04 Відповісти IP:  178.210.157.--- як був ти м.удаком так і залишився налякали,по телефону почав розмовляти на руском,а налякали би реально почав би кричати слава расії,ніколи з хохла срипки невийде українець нажаль...
 • Спантеличений14 травня 2017 12:03 Відповісти IP:  79.172.193.--- Не варто вимагати від співака бути героєм на ворожому допиті. Він для України багато зробив популяризуючи українську мову українськими піснями. Показав що це може бути круто. Охороняти його слід було тим що не "закричать Слава Росії", а не вимагати від Срипки бути усім і зразу.
 • ультрас14 травня 2017 12:46 Відповісти IP:  178.210.157.--- ніхто його не допитував,а буде інша влада буде поіншому говорити,ані лорак також була колись найбільшою патріоткою України-це тип людей де влада там і я,треба по російськи добре, треба виступити на попсовому шоу (хоч сам рокер)-добре,треба розвивати українську культуру-добре недарма кличку серед справжніх рокерів має флюгер...

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm