Про це пише healthystyle.

Лісові ягоди

Лісові ягоди багаті на антиоксиданти, які вбивають вільні радикали. Наприклад, чорниця є джерелом колагену, а також допомагає зберегти еластичність шкіри. Полуниця є джерелом вітаміну С, флавоноїдів і з’єднань елагової кислоти, яка запобігає виникненню ракових клітин.

Фрукти і овочі, які містять велику кількість води

Фрукти і овочі, що містять велику кількість води, такі як огірки, селера, кавун і персики прекрасно зволожують шкіру і перешкоджають появі зморшок.

Шпинат

Шпинат містить залізо, вільну фолієву кислоту і вітамін B11 і B9, які допомагають організму у виробленні червоних кров’яних клітин (еритроцитів). А також прискорює процес травлення і очищає організм від токсинів.

Авокадо

Авокадо містить вітаміни А, Е, С, D вітаміни групи В (у тому числі фолієвої кислоти), РР і К, калій, кальцій і залізо. А також є джерелом ненасичених жирних кислот, особливо лінолевої кислоти, ліноленової кислоти і олеїнової кислоти, які необхідні для правильного функціонування організму.

Хрестоцвіті овочі

До сімейства хрестоцвітних відносяться – капуста, редис, крес, хрін. Ці овочі допомагають ефективно виводити токсини з організму. Дослідження також показують, що часте вживання хрестоцвітних овочів знижує ймовірність розвитку раку.

Часник

Дослідження показали, що часник допомагає значно знизити ризик розвитку серцево-судинних захворювань і раку, а також має багато поживних речовин, які покращують стан волосся і нігтів.

Імбир

Імбир сприяє правильному травленню, стимулює секрецію шлунка, запобігає утворенню тромбів, знижує рівень холестерину, і покращує кровообіг.

Морква

Морква містить велику кількість вітамінів і мікроелементів. Найбільш цінним компонентом є бета-каротин, або провітамін А. Він необхідний для опору впливу бактерій і вірусів і захисту організму від вільних радикалів.