Які корисні продукти шкодять здоровю

Які корисні продукти шкодять здоров'ю

Лікарі опублікували список продуктів, які вважаються корисними, але можуть завдати шкоду організму, у ньому опинились солоний оселедець, каші швидкого приготування та навіть делікатесна червона ікра.

Про це пише newsyou.info.

Оселедець

За умови самостійної засолки, оселедець – смачний та корисний продукт. Проте, оселедець, який продається у магазинах може зашкодити здоров’ю. Найбільш шкідливою є риба у пластиковій упаковці. Це пов’язано із додаванням до маринаду консерванту «уротропін» або Е239, який є канцерогеном, а при його розщепленні виділяються формальдегід і аміак.

Каші швидкого приготування

Цей популярний продукт містить більше шкідливих речовин, ніж корисних. Справа у тому, що за технологією виробництва таких каш, їх штучно «розпушують» для швидкого заварювання в окропі, а також додають ненатуральні консерванти замість ягід і фруктів. Крім того, подібні продукти містять величезну кількість шкідливого цукру.

Червона ікра

Цей делікатес шкідливий через те, що для більш тривалого терміну зберігання при заморожуванні до ікри додають той самий уротропін або Е239, що й до оселедця.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm