Яку небезпеку приховують парфуми

Яку небезпеку приховують парфуми

Парфумерні вироби можуть спричинити мігрень, а також призводять до алергічних реакцій.

Результати досліджень, які присвячені впливу ароматів на людей, опубліковано в книзі австралійської письменниці Кейт Ґрінвелл (Kate Grenville) Case Against Fragrance, пише The Independent.

Згідно Ґрінвелл, фахівці показали, що приблизно третина людей чутливі до парфумерним ароматів, що виражається в появі головного болю, астми і висипу.

Результати іншого дослідження, проведеного вченими з Федерального університету Пернамбуку в Бразилії, свідчать про те, що близько 70 відсотків пацієнтів з мігренню починають скаржитися на головний біль після 25 хвилин впливу летючими речовинами. При цьому духи, туалетна вода і дезодоранти викликали погіршення самопочуття в 75 відсотках випадків.

Як зазначає письменниця, багато компонентів парфумів є синтетичними речовинами, і ці інгредієнти — комерційна таємниця, в результаті алергіки не можуть передбачити, який виріб може викликати реакцію гіперчутливості. Крім того, природні ефірні масла, які є основою багатьох ароматів, можуть мати токсичний ефект, що виражається в ураженнях печінки та інших органів.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram