Янукович планує ліквідовувати Державну міграційну службу

У найближчу середу, 16 червня, Адміністрація Президента планує повністю ліквідовувати Державну міграційну службу, не дивлячись на те, що створення подібного органу передбачене в плані дій Україна-ЄС. Про це повідомляє «РБК-Україна» з посиланням на «Дзеркало тижня»

Натомість фахівці Держміграційної служби обіцяють, що в разі її повноцінного функціонування вона могла б принести до бюджету близько 3 млрд. грн. за півроку

Всі її підрозділи будуть повернені до складу департаменту МВС і в Держкомнацрелігії. Згідно з листом, отриманим журналістами з апарату заступника глави Адміністрації Президента Олени Лукаш, Президент змінив довгострокову урядову програму.

Згідно з документом, МВС вирішило створити в своєму складі цивільний орган з управління міграційною політикою. Основна аргументація - міграційні служби багатьох країн підкоряються МВС. У документі немає ні слова про цілі і завдання міграційної політики, немає ніяких економічних показників.

У плані дій Україна-ЄС є пункт про створення в Україні спеціального органу у сфері міграції. В рамках даного плану, в 2007 р. ухвалою прем'єр-міністра Віктора Януковича для системного вирішення проблем міграційної політики була створена Державна міграційна служба.

 


КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram