Японія спрощує візовий режим для українців

Прем'єр-міністр Японії Сіндзо Абе наголосив на відданості його держави територіальній цілісності та суверенітету України й підтвердив рішення Японії впровадити з 1 січня 2018 року спрощений візовий режим для українців.

Як повідомили в прес-службі президента України Петра Порошенка в понеділок, про це йдеться в листі глави японського уряду главі української держави з удячністю за вітання з перемогою в парламентських виборах 22 жовтня 2017 року, – пише Інтерфакс-Україна.

«Японія є другом України і партнером, який поділяє фундаментальні цінності. Уряд Японії має намір продовжувати підтримувати Україну у проведенні реформ і високо цінує Ваші лідерські якості», – йдеться в листі.

Сіндзо Абе підтвердив готовність тісно співпрацювати з Петром Порошенком у поглибленні українсько-японських відносин «з метою консолідації зусиль для реагування на глобальні та регіональні виклики».

Він також відзначив успішну реалізацію ініціативи лідерів Японії та України з проведення Року Японії в Україні з нагоди 25-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між двома країнами.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram