Японія закупила обладнання для 11 українських лікарень

Уряд Японії завершив поставку медичного обладнання до 11 українських лікарень, закупленого на кошти непроектної грантової допомоги в рамках всесвітньої програми Офіційної допомоги з метою розвитку (ОПР) на 3,6 млн дол.

Про це повідомляє Інтерфакс

Як повідомила в. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун під час презентації рентгенівського апарату в Київську обласну клінічну лікарню в четвер, в цілому в рамках програми уряд Японії поставив в українські клініки вісім цифрових рентгенівських систем Radrex і шість енодскопічних систем Evis Exera ІІІ.

Рентгенівські системи були поставлені в обласні лікарні Київської, Дніпропетровської, Запорізької, Харківської та Житомирської областей, а також в Боловодську центральну районну лікарню, Старобільське районне територіальне медичне об'єднання і Дрогобицьку міську лікарню №1.

Грантова програма діє з 2014 року.

Устаткування по програмі закуповувало британське закупівельне агентство Crown Agents, яке співпрацює з урядом Японії в сфері закупівель для охорони здоров'я.

Як зазначив під час презентації посол Японії в Україні Шигекі Сумі, незважаючи на завершення зазначеної програми, уряд Японії має інші механізми, які дозволять і далі постачати медичне обладнання в Україну.

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm