Ясно, як білий день, що це помста, – Тягнибок про жорстоке вбивство свободівця у Миргороді

Минає місяць відтоді, як «тітушки» у масках по-звірячому побили очільника Миргородської «Свободи», голову свободівської фракції у Миргородській міській раді Олега Супруненка. Цієї середи його поховали. Олег так і не вийшов із коми.

Чоловікові було лише 29 років. Без найдорожчої людини у цьому світі залишилися батьки Андрій Миколайович та Катерина Михайлівна, любляча дружина Аніка, півторарічний Святославчик. Сина, чоловіка, батька їх позбавили бандити, пише у Facebook лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок.

«Не вірю, що Олега вбивали з метою пограбування, щоби забрати простенький мобільний телефон. Зовсім не схоже це і на побутовий конфлікт. Абсолютно виключено, що причиною вбивства могли бути якісь бізнес-розбірки, бо жодного бізнесу в Олега не було. Ставши депутатом і очоливши фракцію, Олег Супруненко й далі працював на заводі простим слюсарем.

Для всіх зрозуміло, що мотив цього звірячого злочину – незламна і принципова громадська та політична позиція Олега. Ясно як білий день, що це помста. За те, що боровся з монополістами-перевізниками за чесні тарифи, зупиняв «договорняки» з розподілом землі й публічно викривав бариг-аферистів, чим став поперек дороги усім місцевим крадіям і корупціонерам», - зазначає очільник націоналістів.

За словами Тягнибока, Олега не змогли купити, тому вирішили розправитися фізично:

«Молодого хлопця катували, не лишивши шансів на життя. Руки, переламані у багатьох місцях, пробиті легені, поламані ребра – таким знайшла Олега дружина обабіч дороги. 26 днів лікарі боролися за його життя, але врятувати свободівця не вдалося».

Як уже писав Вголос, Олег помер 7 серпня після 26 днів боротьби за життя.

Ще 12 липня в Миргороді вночі на свободівця напали невідомі у масках, які завдали йому тяжких поранень – травм голови та численних переламів. Більше трьох тижнів (26 днів) він перебував у реанімації у тяжкому стані.

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram