Яценюк таки напише заяву про вихід з "Фронту змін"

Лідер партії «Фронт змін» Арсеній Яценюк напише заяву про вихід з партії. Про це заступник керівника центрального виборчого штабу об’єднаної опозиції «За Батьківщину» Андрій Пишний повідомив під час круглого столу у Львові сьогодні, інформує кореспондент Вголосу.

Економіст, політолог, директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін нагадав усім присутнім на круглому столі представникам «За Батьківщину», що вони не є об’єднаною опозицією, позаяк їх висуватиме з’їзд політичної партії «Батьківщина».
Ви вже не об’єднана опозиція. Ви об’єднана «Батьківщина», тому що вас буде висувати з’їзд «Батьківщини». І ви повинні всі вийти з членства своїх партій. І я не розумію, чому Арсеній (Яценюк - Вголос) цього не робить. Бо потім буде з’їзд «Батьківщини», а Арсеній ким там буде?», – зазначив Олег Соскін.

Згодом Андрій Пишний у відповідь наголосив, що такого формату об’єднання, як «За Батьківщину», в Україні ще не було.

«Відбулася абсолютно безпрецедентна річ. І Арсеній Яценюк дійсно напише заяву і припинить членство в політичній партії «Фронт змін», як того вимагає чинний закон через те, що партія влади протиснула заборону про неможливість ведення кампанії в рамках виборчих блоків», – повідомив Андрій Пишний.

 


КОМЕНТАРІ

Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram