«Є криза, буде катастрофа»: у Польщі спрогнозували майбутні стосунки з Україною

У відносинах Польщі та України вже настала криза, а у майбутньому – видніється катастрофа. Ця ситуація назрівала два роки, партія влади не подбала про те, щоб не допустити зростання антиукраїнських настроїв у Польщі.

Про це заявив польський історик і публіцист Єжи Таргальській, передає «Польське Радіо».

У Польщі з моменту, коли почалася криза у відносинах між РП та Ізраїлем і єврейськими колами в США, почалася робота над створенням російської партії, яка буде націоналістичною, антисемітською, антиукраїнською, антиамериканською і стане закликати до союзу з Росією проти США і НАТО.

Так у Польщі може з'явитися потужна проросійська сила, яка забере досить велику частину електорату партії «Право і справедливість», відзначає історик.

Таргальський впевнений, що зараз у польських ЗМІ і в польській політиці проросійський фактор стає все сильнішим, і, що гірше, – знаходить підтримку серед польського суспільства.

Він додав, що ситуація, яку ми маємо зараз, назрівала два роки. Партія влади не подбали про те, щоб не допустити розбурхання антиукраїнських настроїв, оскільки побоюється втратити голоси націоналістично налаштованих виборців.

За словами публіциста, потрібні рішучі кроки, а урядова партія на такі кроки не здатна.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram