У Франківську запрацювала котельня на біопаливі

16.11.2017 10:49
Зображення 1 / 5 Використовуйте клавіші для перегляду
В Івано-Франківську завершили реконструкцію однієї з найбільших котелень міста, що на вул. Тролейбусній, 40А: відтепер вона працюватиме на біопаливі. Завдяки встановленому котлу на біопаливі потужністю 4МВт мікрорайон Пасічна буде забезпеченим гарячою водою весь рік.

Проект модернізації реалізований Європейським банком реконструкції та розвитку. Переможець тендеру і виконавець робіт – литовська фірма «Енерстена», встановила обладнання власного виробництва. За словами міського голови Руслана Марцінківа, цей проект став першим такого масштабу на шляху до енергетичної незалежності.

«Першим кроком на шляху модернізації стала котельня на вул. Медичній, 17а. Ця ж за масштабами потужніша, адже обслуговуватиме цілий мікрорайон. Тепер завдяки переробці деревної сировини жителі мікрорайону матимуть гаряче водопостачання цілорічно. Це 2 школи, 2 садка, понад 50 житлових будинків і низка інших будівель. І найголовніше, такі кроки дозволять уникнути газової залежності», – наголосив міський голова Руслан Марцінків.

За словами Руслана Марцінківа, наступі проекти котелень на біопаливі у Франківську планують реалізувати на вул. Дорошенка та вул. Симоненка.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram