Єдиний реєстр боржників розпочав роботу

Роботу Єдиного реєстру боржників, стосовно яких відкрито відповідне виконавче провадження, запустило Міністерство юстиції України.

Про це інформує прес-служба Мін'юсту.

«5 січня цього року набрали чинності положення Закону «Про виконавче провадження», якими передбачено запуск Єдиного реєстру боржників. До цього реєстру вносяться дані про громадян та компанії, які відповідно до рішень суду визнані боржниками і стосовно яких відкрито відповідне виконавче провадження», - зазначено в повідомленні.

Водночас, у Мін'юсті наголосили, що Реєстр є складовою автоматизованої системи виконавчого провадження та створений з метою оприлюднення в режимі реального часу інформації про невиконані майнові зобов'язання боржників.

Відповідно до чинного законодавства, виконавець одночасно з винесенням постанови про відкриття виконавчого провадження зобов'язаний внести до вказаного реєстру відомості стосовно боржників, які мають зобов'язання перед фізичними чи юридичними особами за судовими рішеннями та рішеннями інших органів.

Як відомо, у Єдиному реєстрі боржників міститиметься інформація щодо боржників, стосовно яких виконавчі провадження зареєстровані в системі після запуску цього реєстру.

Разом з тим, у міністерстві розповіли, що до Реєстру не вносять інформацію про боржників, які є державними органами, органами місцевого самоврядування; які не мають заборгованості за виконавчим документом про стягнення періодичних платежів більше 3 місяців та за рішенням немайнового характеру.

«Відомості про боржника виключаються з Єдиного реєстру боржників одночасно з винесенням постанови про закінчення виконавчого провадження, повернення виконавчого документа стягувачу, повернення виконавчого документа до суду, чи в день встановлення виконавцем факту відсутності заборгованості за виконавчими документами про стягнення періодичних платежів», - повідомили у Мін'юсті.

-

 

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 1 +

КОМЕНТУВАТИ

  • Дзюник11 січня 2017 18:08 Відповісти IP:  89.105.239.--- Дуже рекомендую всім цей Закон прочитати,а потім записатись на прийом до одного з тих,хто його в листопаді минулого року приймав і добре відмастити його тим законом по морді...Враховуючи,що скоро всі ми будемо "боржниками",цей Закон віддає в рабство всю Україну...Адже не тільки на основі "судових рішень",а й рішень якихось "інших органів",не тільки "судові виконавці",а якісь "приватні виконавці" можуть прийти,викинути з хати,забрати,переписати... - і нічого,нічого не доведеш...Закон розмазаний,розпливчатий,трактуй як хочеш і як вигідно...Або наші депутати повні ідіоти,або...просто не знаю...

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram