ЄМС офіційно підтвердив: РФ не братиме участь у Євробаченні-2017

Європейський мовний союз (EBU) офіційно підтвердив, що РФ не зможе взяти участь у пісенному конкурсі Євробаченні-2017.

Про це зазначено у заяві організації, передає DW.

«Росія більше не зможе взяти участь у конкурсі в цьому році. Ми дуже хотіли, щоб все 43 країни змогли взяти участь і зробили все можливе для досягнення цієї мети»,  - вказано в повідомленні.

Відповідно до повідомлення, офіційний ретранслятор на території РФ - «Перший канал» - відхилив усі компромісні пропозиції, запропоновані EBU. Ішлося про можливість для російської співачки Юлії Самойлової виступити на конкурсі віртуально, за допомогою супутникового зв'язку, або послати на конкурс іншого представника чи представницю Росії, який чи яка могли б безперешкодно в'їхати до України.

«На жаль, обидві пропозиції були відхилені Першим каналом, а нині вони повідомили, що не мають наміру транслювати конкурс «Євробачення-2017». На жаль, це означає, що Росія вже не матиме змоги взяти участі в цьогорічному конкурсі», - вказано в заяві EBU. «Ми дуже хотіли, щоб усі 43 країни мали змогу взяти участь і зробили все, щоб досягти цього», - зазначили в Європейській мовній спілці.

Організатори «Євробачення» рішуче засудили рішення української влади заборонити в'їзд до України російській співачці Юлії Самойловій. На їхню думку, це «цілковито підриває цілісність і неполітичну природу конкурсу «Євробачення», заявив голова оргкомітету конкурсу Франк Дітер Фрайлінг. Водночас у заяві зазначено, що підготовка до проведення конкурсу в Києві триває, а головним пріоритетом залишається видовищне шоу.

Як уже писав Вголос, гендиректор ЄМС пригрозила Україні «сумнівним майбутнім» через ситуацією із представницею РФ, яка відвідувала окупований Росією Крим.

Як відомо, СБУ заборонила Самойловій в'їзд в Україну на 3 роки.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram