Про це повідомляє УНІАН із посиланням на The Sunday Times.

За даними видання, існує «велика ймовірність», що Британія буде неорганізовано виходити з блоку після можливої відставки уряду прем’єр-міністра Терези Мей.  У секретних планах на випадок непередбачених обставин з боку Єврокомісії і національної влади йдеться про те, що їм потрібно буде інвестувати сотні мільйонів фунтів в підготовку до безладного Brexit в 2019 році.

Повідомляється, що «Група готовності до Brexit» планує найгірший сценарій. Плани на випадок непередбачених обставин включають в себе відключення Британії від баз даних безпеки ЄС.

Нагадаємо, зобов’язання Великої Британії стосовно ЄС будуть стосуватися 74 європейських установ. Хоча Єврокомісія ще не назвала остаточної вартості «рахунку» за вихід Великобританії з ЄС, вже відомо, що Лондону доведеться продовжувати виплати і після виходу. Серед зобов’язань Великої Британії – фінансування Європейського інвестиційного банку, частка у фінансуванні угоди між ЄС і Туреччиною за підтримки біженців, а також фінансування вчителів в європейських школах.