ЄС та НАТО хочуть щоб Росія відповіла за збиття над Донбасом пасажирського літака MH17

ЄС та НАТО хочуть, щоб Росія відповіла за збиття над Донбасом пасажирського літака MH17

ЄС та НАТО закликають Росію взяти на себе відповідальність за збиття у 2014 році на території Донбасу малазійського літака MH17. Заклик організації пов'язаний із результатами міжнародного розслідування причин цієї катастрофи.

Про це повідомляє Польське радіо.

Слідчі заявили, що ракета, яка в липні 2014 року збила літак, похдила з російської військової частини і прибула до України в колоні російських військових транспортних засобів. Російська сторона відкидає ці звинувачення.

«Європейський Союз закликає Російську Федерацію взяти на себе відповідальність, повною мірою співпрацювати та докладати всіх зусиль для встановлення цієї відповідальності» – заявила голова дипломатії ЄС Федеріка Могеріні. У подібному тоні висловився також генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберґ.

«Я закликаю Росію взяти на себе відповідальність» – заявив він.

Катастрофа малайзійського літака сталася в 2014 році над Донбасом поблизу кордонів Росії. У катастрофі загинуло 298 людей, переважно громадяни Голландії.

Зазначимо, що у Нідерландах Міжнародна слідча група (JIT) під час своєї прес-конференції показала уламки ракети, якою збили малайзійський Боїнг рейсу MH17 під Донецьком 17 липня 2014 року.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm