ЄС та НАТО хочуть, щоб Росія відповіла за збиття над Донбасом пасажирського літака MH17

ЄС та НАТО закликають Росію взяти на себе відповідальність за збиття у 2014 році на території Донбасу малазійського літака MH17. Заклик організації пов'язаний із результатами міжнародного розслідування причин цієї катастрофи.

Про це повідомляє Польське радіо.

Слідчі заявили, що ракета, яка в липні 2014 року збила літак, похдила з російської військової частини і прибула до України в колоні російських військових транспортних засобів. Російська сторона відкидає ці звинувачення.

«Європейський Союз закликає Російську Федерацію взяти на себе відповідальність, повною мірою співпрацювати та докладати всіх зусиль для встановлення цієї відповідальності» – заявила голова дипломатії ЄС Федеріка Могеріні. У подібному тоні висловився також генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберґ.

«Я закликаю Росію взяти на себе відповідальність» – заявив він.

Катастрофа малайзійського літака сталася в 2014 році над Донбасом поблизу кордонів Росії. У катастрофі загинуло 298 людей, переважно громадяни Голландії.

Зазначимо, що у Нідерландах Міжнародна слідча група (JIT) під час своєї прес-конференції показала уламки ракети, якою збили малайзійський Боїнг рейсу MH17 під Донецьком 17 липня 2014 року.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram