«Євробачення-2017»: Російський політик закликав Україну подати в суд на Самойлову

Російський політик-опозиціонер Юрій Боровий закликав Україну вирішити питання про участь представниці РФ на «Євробаченні-2017» Юлії Самойлової в суді.

Про це Боровий написав у своєму «Facebook».

«З приводу Юлії Самойлової. І в Росії, і чомусь в Україні намагаються вирішити цю проблему якимись угодами, тертям. Панове в Україні, хочу нагадати вам, що в правовій державі рішення приймають, грунтуючись на Законі. Раджу довірити остаточне рішення суду», – написав він.

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 2 +

КОМЕНТУВАТИ

 • бриз19 березня 2017 21:41 Відповісти IP:  164.215.54.--- расейскага палицика дуплетить.
 • Не будьмо ідіотами19 березня 2017 16:24 Відповісти IP:  185.38.14.--- Росія для того й вибрала Самойлову на колясці щоб Україна "побила інваліда". Немудра порада.

  Не пускати росіян, які за анексію Криму потрібно було раніше приймати. Тоді б було ставлення до Самойлової як до всіх. Тепер це "гоніння інваліда за переконання".

  Вона державний чиновник, представляє Росію? Ні. Тоді її думка хоч і публічна - це її думка. Неоголосили війну нерозірвали дипстосунки, опозиційний блок у Верховній Раді...

  Не помічав би і хай Росія програє Євробачення.

  Суди, травля в ЗМІ лише допомагає російській провокації.

  Спробували б переконати Самойлову після прильоту в Україну - нову каляску купити, розяснити як її використовують. Але це не для торгашів...

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://pix.my/Yo8xxrhttp://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm