Європейські політики закликають Трампа не дружити з Путіним

Низка європейських політиків написала Трампу відкритого листа, у якому новообраного президента США закликають не йти на примирення з Росією та Володимиром Путіним.

Низка європейських політиків звернулася із відкритим листом до новообраного президента США Дональда Трампа, повідомляє dw.

В опублікованому тексті у виданні The Washington Post, представники політичної еліти Північної та Центрально-Східної Європи закликають його відмовитися від нової «великої угоди» з Росією.

Називаючи себе «союзниками США», автори звернення наголошують, що президент Росії Володимир Путін - не союзник Америці і не надійний міжнародний партнер. «Путін не прагне до величі Америки на відміну від європейців, які пов'язані зі США спільними цінностями і способом життя», - вказали вони.

Підписанти також закидають очільнику РФ руйнування міжнародної системи безпеки, встановленої після «холодної війни». Зокрема, вважають вони, дружба США з ним спровокує дестабілізацію ситуації в Європі та євроатлантичному просторі, ускладнену анексією Криму та агресією проти України. Взаємна приязнь Вашингтона і Москви, переконані адресанти, стане родючим ґрунтом для екстремістів, олігархів та антизахідних течій.

Серед тих, хто підписали лист, шведський дипломат Карл Більдт, екс-президент Естонії Тоомас Хенрік Ільвес, польський політик Януш Онишкевич, екс-голови МЗС Чехії та Польщі Карел Шварценберг і Радослав Сікорський, екс-президентка Латвії Вайра Віке-Фрейберга, екс-президент Румунії Траян Басеску.

-

Теги: Путін, Трамп

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram