Євросоюз дасть гроші на реформу: в Мінінфраструктури створять три директорати, – Омелян

У Міністерстві інфраструктури України буде створено три генеральні директорати в рамках анонсованої Кабміном кадрової реформи.

Про це заявив очільник міністерства Володимир Омелян в коментарі «112 Україна».

За словами Омеляна, йдеться про генеральні директорати з питань безпеки транспортного руху, стратегії та цифрову інфраструктуру. Останнє новаторство в роботі профільного міністерства має забезпечити зростання ВВП країни.

«Що стосується нашого міністерства, це будуть наступні три напрями. У першу чергу, це генеральний директорат з питань безпеки руху, який займатиметься безпекою руху на автошляхах, в морській та авіаційній сферах. Друге питання – це створення генерального директорату з питань стратегій. Того, що буде відповідати за формування державної політики на п'ять, десять і більше років вперед.

І останнє – це цифрова інфраструктура, той формат, до якого зараз іде весь світ, і це частина цифрової економіки. Я сподіваюся, що за рахунок запуску цього напрямку ми зможемо згенерувати кілька відсотків ВВП мінімум для країни», – заявив він.

Омелян додав, що на сьогодні виникає потреба перегляду функціоналу та скорочення наявних кадрів. На першій стадії реформування міністерства відбуватиметься на гроші Євросоюзу.

 

«Вголос»

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm