Євросоюз відмовився модернізувати кордон з Україною , - Reuters

Європейський союз закриває проект з модернізації та будівництва прикордонних контрольно-пропускних пунктів (КПП) з Україною, розпочатий ще у 2014 році, через сумніви у здатності Києва проводити реформи.

Про це йдеться в матеріалі Reuters.

Проект був спрямований на допомогу в інтеграції економіки України з сусідніми країнами - Польщею, Угорщиною, Словаччиною та Румунією. На думку ЄС, модернізація КПП була спрямована на скорочення термінів перетину кордонів та вдосконалення митних процедур.

Однак, такі плани були зруйновані після ряду затримок і перевитрат коштів за участю місцевих чиновників і підрядників, відзначає видання.

У заяві Reuters представник ЄС сказав: «Після нашої оцінки ми прийшли до висновку, що проекти не можуть бути доопрацьовані вчасно. На даний час 6 проектів закриваються, а невитрачені гроші відшкодовуються».

Один з високопоставлених європейських дипломатів, які займаються відносинами з Україною, зазначив, що з боку України спостерігається певна «втома», існує невдоволення відсутністю реформ, особливо щодо корупції.

Станом на кінець 2017 роки жоден з шести проектів контрольно-пропускних пунктів не був завершений, хоча ЄС надавав фінансування в розмірі € 29,2 млн (близько $36 млн).

При цьому, Державна фіскальна служба (ДФС) заявила, що причини затримок полягають у зміні персоналу, а також через те, що для схвалення і укладення контрактів необхідно більше часу.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram