YouTube дозволив live-трансляції для всіх і дав 10 порад, як робити успішний відео-контент

Компанія Google продовжує наздоганяти своїх конкурентів, в першу чергу соціальні мережі, у функціоналі відео-трансляцій. Попри те, що YouTube є відеохостингом №1 в світі, можливість робити лайв-трансляції на цьому сервісі до недавнього часу мала обмежена кількість користувачів.

В Google до впровадження прямих трансляцій йшли поступово. Спершу вихід в ефір був відкритий виключно блогерам, кількість підписників на каналах яких перевищувала 10 000. Нещодавно ліміт знизили до 1 000 , а тепер прямі трансляції YouTube відкрили для всіх.

YouTube Stream працює виключно на мобільних платформах. Для трансляції необхідно встановити офіційний додаток YouTube, авторизуватися за допомогою облікового запису Google і дозволити програмі доступ до камери і мікрофону смартфона.

Сьогодні компанія Google також дала кілька порад щодо створення відео-контенту

1. Контент, яким хочеться ділитися.

Якщо глядачеві сподобається ваше відео, він обов’язково поділиться посиланням зі своїми друзями і користувачами, які підписалися. Причина в тому, що такий контент демонструє інтереси і враження користувачів. Наприклад, кумедними відео діляться, щоб підкреслити своє почуття гумору, а пізнавальними – щоб продемонструвати розмаїття інтересів. Подумайте, як будуть виглядати глядачі, якщо вони опублікують посилання на ваше відео.

Як зробити відео популярним

– Актуальність. Знімайте злободенні відео, які хочеться обговорювати.

– Знайомі деталі. Нехай глядачі бачать в ваших роботах щось знайоме, наприклад, вулиці рідного міста або ситуації, в які потрапляє кожен з нас.

– Цінність. Чим ваше відео може бути корисним глядачам? Навчальні ролики дуже популярні, і їх часто шукають на YouTube.

– Оригінальність. Покажіть глядачам, що ви вмієте, продемонструйте свої таланти.

2. Спілкування. Чи спілкуєтеся ви з глядачами?

YouTube – це не просто сайт з відео; тут глядачі можуть обмінюватися коментарями з улюбленими авторами. Це допомагає встановити близький контакт з шанувальниками і краще зрозуміти, як зацікавити їх своїм контентом. Спілкуючись з аудиторією, ви будете підтримувати інтерес глядачів, тому вони будуть знову і знову заходити на ваш канал. Коли будете вигадувати тему для нової серії відеороликів, не забудьте і про те, як будете вибудовувати діалог з глядачами. Саме особистий контакт перетворює їх на відданих і зацікавлених шанувальників.

3. Взаємодія.

Уявіть, що ви можете радити авторам свого улюбленого серіалу, що показати в наступному випуску. Оце було б добре, правда? А на YouTube це вже реальність! Кожен автор може зробити відео з побажанням глядачів і дати своїм шанувальникам відчуття причетності. Такі ролики ефективні, оскільки глядачі відчувають, що канал створений спеціально для них і вони важливі не менше, ніж автор. Використовуйте цей прийом: вашим шанувальникам сподобається.

4. Єдина концепція.

Всі популярні автори сходяться в тому, що однаковість дуже важлива для формування постійної аудиторії, проте вони розуміють цей термін по-різному. Одні випускають відео в той самий день і час. Інші вважають, що важливо дотримуватися обраного формату, щоб глядачі знали, чого очікувати. Деякі знаходять харизматичного ведучого для своїх шоу. Навіть якщо просто не міняти манеру спілкування, це вже плюс. Подбайте про те, щоб стилістика вашого каналу була цілісною.

5. Аудиторія.

Враховуйте в своїх роликах інтереси цільової аудиторії. Це може бути велика група, наприклад молоді батьки, або вузьке коло, наприклад, колекціонери “кіндер-сюрпризів”. Так чи інакше, чим точніше ви визначите свою аудиторію, тим простіше вам буде привернути її увагу, а чим більше у вас шанувальників, тим швидше буде розвиватися ваш канал. Подумайте про свою аудиторію і розробіть прийоми для її залучення і утримання.

6. Постійність.

Завжди шукайте способи залучення глядачів, інакше з часом вони втратять інтерес до вашого каналу. Можливо, вам захочеться створити власну програму. Якщо перший випуск буде успішним, можна зняти продовження, якщо доступ до студії і обладнання дозволяють це зробити. Подумайте, чи буде обрана тема цікава вам і в майбутньому?

7. Оптимізація для рекомендацій і пошуку.

Зробіть так, щоб ваші відео було легко знайти, і ви зможете залучити чимало нових глядачів і тих, хто підписалися.

Що для цього можна зробити?

– Згадуйте актуальні події. Використовуйте такі ресурси як Google Тренди, Тренди Twitter і Trendspottr.com, щоб дізнаватися гарячі теми для обговорення.

– Створюйте контент, який не стане застарілим. Це, наприклад, навчальні відеоролики, які можуть стати в нагоді кожному.

– Не забувайте про оптимізацію. Подивіться відеоурок, щоб дізнатися, яким повинен бути заголовок ролика, а також які теги і опис краще додати.

8. Важлива інформація.

Створюючи концепцію нової передачі, подумайте про тих глядачів, які будуть дивитися будь-який випуск з середини, знайшовши його в соціальних мережах, в результатах пошуку або в списку інших пропозицій. Ваші ролики повинні бути цікавими самі по собі – поза контекстом.

9. Співпраця з іншими авторами.

Ніщо не підвищує число користувачів, що підписалися, так швидко, як співпраця з іншими авторами, у яких вже є вірні шанувальники. Особливо якщо ці автори знімають схожі відео. Знайдіть авторів-партнерів на YouTube і покажіть свої ролики новій аудиторії.

Рекомендації щодо співпраці

– Запрошуйте гостей до свого шоу. Заздалегідь придумайте формат, який дозволить з легкістю це робити.

– Зверніться до колег. Знайдіть авторів, які працюють в тому ж жанрі або для тієї ж аудиторії.

– Робіть конкретні пропозиції. Автори каналів зайняті власними відео, тому, щоб не забирати їх час, говоріть відразу про справи. Краще одразу мати сценарій.

– Залучайте гостей. Зробіть так, щоб автори самі хотіли потрапити у ваші відео, – представляйте їх з гарного боку. Якщо вони залишаться задоволені результатом, про ролики дізнаються більше людей.

10. Натхнення.

Кращі автори YouTube часто говорять, що дуже важливо любити свою справу. Це не тільки додає сил, а й залучає глядачів, які чудово відчувають, з душею ви працювали або як-небудь. Як показати, що ви оригінальний, заслуговуєте на увагу і, найголовніше, захоплений автор? Це зовсім не складно, якщо вам по-справжньому подобається те, що ви робите.

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram