Юрченко не бачить перспектив у «Байєрі» і готовий покинути клуб

Український півзахисник Владлен Юрченко готовий покинути леверкузенський «Байєр».

Про це 23-річний футболіст заявив у коментарі «Спорт-Експрес».

«В середині вересня підійшов до тренера і запитав прямо: «У чому моя проблема? Скажіть прямо, якщо я слабший і не потрібен, питань у мене не буде, я все зрозумію і буду шукати нову команду". У відповідь чую: «Це не так, я на тебе розраховую. Я повністю задоволений твоєю роботою та рівнем готовності».

Але через два тижні після цієї розмови наставник розгледів, що в його тактичній схемі немає моєї позиції. І це при тому, що протягом двох літніх місяців він награвав мене в основному складі в інших зонах і обсипав компліментами. Якщо чесно, люди вже сміються», – зізнався Юрченко.

«Йти куди попало я не збираюся. Незважаючи на таку невеселу ситуацію, є клуби, яким я цікавий, і мій агент вже зустрічався з їх представниками. Мій контракт у Леверкузені закінчується влітку, після чого я буду вільний у прийнятті рішень».

Юрченко перейшов в «Байєр» з «Шахтаря» в 2014 році і з того часу провів за основу команди 18 матчів, в яких забив 3 голи. Контракт українця з леверкузенцями закінчується наступного літа. Крім того, Владлен вже тренувався в розташуванні збірної України, проте дебютувати за головну команду країни поки не встиг.

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram