Співачка Наталія Корольова, котрій СБУ заборонила в’їзд до України, записала цинічне відеозвернення до української влади.

Таким чином фанатка путінського режиму долучилася до флешмобу Володимира Зеленського #ідітьусраку, розпочатого після скандальної витівки нардепа від БПП Олега Барни.

“З величезним задоволенням я підтримала #challendge #iдiтьусраку, адже наболіло, піпєц як! Як можна так найо*увати свій народ? Київ у розрусі, та це ж столиця! А що тоді говорити про обласні та маленькі міста, районні центри? Дороги — жесть, розруха, народ — за межею бідності! Молодь валить за кордон. Ганьба! Коли ж вам, паразитам, за Державу буде прикро? З болем у душі, репресована ваша землячка! Передаю естафету обурення та підтримки за земляків, найбільш народній, коханій, без провини репресованій Лоліті”, — істерично пише прихильниця анексії Криму.

View this post on Instagram

С огромным удовольствием я поддержала, #challendge #iдiтьусраку , так как наболело, пипец как!!! Как можно так наЁ…ть свой народ?!! Киев в разрухе, так это Столица, а что тогда говорить про областные и маленькие города, районные центры, дороги-жесть,разруха,народ за чертой бедности ! Молодёжь валит за границу, Позор!!! Когда ж вам, паразитам, за Державу будет обидно???? С болью в душе, РЕПРЕССИРОВАННАЯ ваша землячка !!! #наташакоролева #символюности #родина #украина @zelenskiy_official #хит Передаю эстафету негодования и поддержки за земляков, самой народной , любимой , без вины репрессированной @lolitamilyavskaya ЛОЛИТЕ!!!

A post shared by Наташа Королева (@koroleva__star) on

Нагадаємо, що восени 2016 року, після появи інформації про підтримку Корольовою анексії Кримського півострова СБУ заборонила артистці в’їзд до України терміном на п’ять років.