З Димінського зняли арешт

Апеляційний суд Києва скасував постанову слідчого судді Печерського районного суду від 18 грудня 2017 року про обрання бізнесмену, президенту футбольного клубу «Карпати» (Львів) Петру Димінському запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook повідомив адвокат Димінського Микола Лисий, передає Інтерфакс-Україна

«19 лютого Апеляційний суд Києва задовольнив апеляційну скаргу адвоката й скасував постанову слідчого судді Печерського районного суду від 18 грудня 2017 про обрання підозрюваному Димінському запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою», - написав він.

За результатами розгляду апеляційної скарги, суд прийняв нову постанову, якою відмовив у задоволенні клопотання старшого слідчого з особливо важливих справ Головного слідчого управління Національної поліції про застосування щодо Димінського запобіжного заходу у вигляді арешту.

Адвокат зазначає, що Апеляційний суд дав належну правову оцінку безпідставності обраного запобіжного заходу, а також порушенням закону, допущеним під час обрання запобіжного заходу.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram