З Франції до України приїхали двоє мандрівників на «сонячних» велосипедах

З Франції до України на велосипедах приїхали двоє мандрівників – Іфік Арман та Стефан Брієль. Фінішували на Майдані Незалежності за підтримки родин.

Про таке повідомляє 5 канал.

За два тижні чоловіки здолали 2800 км на велосипедах, обладнаних сонячними батареями. Завдяки цій енергії крутити педалі було значно легше, запевняють велосипедисти. Транспорт для подорожі їм робили на замовлення у Франції. Готувалися до мандрівки понад півроку, обійшлася подорож у 5 тисяч євро.

Маршрут до Києва велосипедисти проклали через Францію, Німеччину, Чехію та Польщу. Ночувати зупинялися у кемпінгах, а в Україні стукали у двері небайдужих. Усе, щоби популяризувати здоровий спосіб життя та альтернативні джерела енергії.

Іфік Арман говорить: «Я мешкаю в Україні і хотів проїхатися Європою з однієї рідної країни – Франції – до іншої – України. Ідея цієї мандрівки – показати, що можна використовувати сонячну енергію, щоби пересуватися. Мандрувати за допомогою енергії сонця легко, просто та цікаво. Мотор допомагає крутити педалі і кожен може зробити те саме, якщо захоче».

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram