З початку року у модернізацію газових свердловин Львівщини вклали понад 400 млн грн

Від початку року понад 400 млн грн вже вкладено у модернізацію та технічне переоснащення газових свердловин. Це дасть змогу збільшити видобуток газу та зменшити витрати під час його видобування.

Про це у вівторок, 22 серпня, під час прес-конференції розповів директор департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА Михайло Мельник передає кореспондент «Вголосу».

«За цей рік ми збільшили видобуток природного газу на 65 млн м3. Цим газом зможемо обігріти близько 25 тисячі мешканців області, - зазначив Михайло Мельник. - На сьогодні на Львівщині розробляють 36 родовищ. 10 родовищ вже підготовлені до промислової розробки.  Загалом 8% природного газу в Україні і 15% нафти  знаходиться на території Львівської області».

За його словами, до видобувної галузі залучено понад 10 тисяч осіб. Загалом 11 районів Львівщини мають власні ресурси, які видобуваються.

Як додав регіональний представник «Асоціації Енерготранспарентність» Владислав Дейнеко, за запасами газу Львівщина знаходиться на 3 місці в Україні після Полтавської та Харківської області. «Загалом на території області видобувають в середньому 650 млн м3 газу на рік та близько 140 тисяч тон нафти», - резюмував він. 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram