З України у Грузію запускають нові авіарейси

З України у Грузію запускають нові авіарейси

Грузинська авіакомпанія «Myway Airlines» запускає нові регулярні авіарейси з Харкова в Тбілісі і Батумі.

Про це кореспондентові Укрінформу розповів менеджер комерційної служби з авіаційної діяльності Міжнародного аеропорту «Харків» Руслан Сотник.

«Регулярні рейси з Харкова в Тбілісі розпочнуться з 12 червня 2018 року щовівторка і щосуботи: виліт з Харкова - о 09:50, прибуття в Тбілісі - о 13:25. На лінію Харків-Батумі авіакомпанія вийде 13 червня 2018 року з частотою польотів двічі на тиждень, щосереди і щосуботи: виліт з Харкова - о 10:20, прибуття у Батумі - о 13:55. Зворотні рейси Тбілісі-Харків теж виконуватимуться щовівторка і щосуботи, виліт з Тбілісі - о 07:05, приліт у Харків - о 08:50. Зворотні рейси Батумі-Харків виконуватимуться щосереди і щосуботи, виліт з Батумі - о 07:50, приліт у Харків - о 09:20», - зазначив Сотник.

За його словами, на обох маршрутах авіакомпанія Myway Airlines має намір використати літаки Boeing 737-800.

«Перший борт авіакомпанії, який приземлиться у Харкові 12 червня о 08:50 за місцевим часом, офіційно зустрінуть в аеропорту "Харків". Відразу після цього екіпаж Myway Airlines разом з представниками українських туристичних агентств і ЗМІ здійснить рейс у Грузію, щоб відкрити для них Тбілісі і Батумі як туристичні напрями. Планується, що українські гості повернуться в Харків рейсом з Батумі», - додав Сотник.

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram