З Євросоюзу до Туреччини повернули 801 мігранта

З Європейського Союзу до Туреччини у 2016 році була депортована 801 особа, і більша частина депортацій відбулася протягом двох місяців після укладення європейсько-турецької угоди щодо подолання кризи біженців.

Згідно з цими ж даними, до Євросоюзу торік легально потрапили 2672 сирійці, понад тисяча з яких оселилися у Німеччині, пише «DW».

Як повідомлялося, у березні 2016 року ЄС та Туреччина уклали угоду щодо біженців, згідно з умовами якої Анкара взяла на себе зобов'язання із реадмісії біженців з Греції. За кожного повернутого шукача притулку Євросоюз зобов'язався взяти до себе одного сирійського біженця, який перебуває у Туреччині, однак не більше 72 тисяч, яких буде перерозподілено серед усіх країн ЄС.

Нагадаємо, що на кінець листопада 2016 року, за даними міністерства внутрішніх справ ФРН, федеральна поліція затримала 906 перевізників людей, тоді як у 2015 році число затриманих за перевезення людей становило 3370 осіб. Найбільше підозрюваних торік походили із Сирії, Польщі, Німеччини, Іраку та Росії.

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram