З жовтня на Львівщині знову зросте вартість проїзду у маршрутках

Транспортні підприємства, які обслуговують приміські та міжміські маршрути, розглядають питання про перегляд тарифу. З 1 жовтня їх вводитимуть у дію.

Про це під час прес-конференції на тему: «Стан перевезення пільгових категорій пасажирів на міських та приміських маршрутах. Пропозиції з поліпшення перевезень у Львові» розповів голова Асоціації перевізників Львівщини Іван Велійка, передає кореспондент «Вголосу».

За його словами, на сьогодні уряд зняв регулювання тарифу на приміських та міжміських маршрутах. Це дозволяє транспортним підприємствам реагувати на виклики ринку.  

«Максимальна тарифна ставка на 1 км на приміських маршрутах становитиме орієнтовно 65 коп, на міжміських – 55 коп. Для порівняння: на сьогодні вартість проїзду за 1 км на приміських маршрутах становить 47-57 коп, на міжміських – 42-45 коп», – зазначив Іван Велійка.  

«Рішення про підняття тарифу до певного розміру на міжміських та приміських маршрутах ухвалюватиме кожне підприємство окремо. Тому у районах він може відрізнятися. Тариф орієнтовно зміниться на 15-18%», – додав голова Асоціації перевізників Львівщини. – У Львові поки вартість проїзду у маршрутках не збільшуватимуть». 

 

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm