Про це повідомляється у звіті місії за вихідні, опублікованому в понеділок, 13 листопада, на сайті ОБСЄ, передає Корреспондент
 
Зазначається, що в Донецькій області в період з вечора 10 листопада до вечора 11 листопада СММ задокументувала менше порушень режиму припинення вогню, якщо порівнювати з попереднім звітним періодом. Водночас було зафіксовано більше вибухів (близько 410 проти близько 340). У період з вечора 11 листопада до вечора 12 листопада СММ задокументувала зменшення кількості порушень режиму припинення вогню, включаючи близько 290 вибухів.
 
Згідно зі звітом, у Луганській області спостерігачі ОБСЄ задокументували менше порушень режиму припинення вогню (три вибухи) в період з вечора 10 листопада до вечора 11 листопада, якщо порівнювати з попереднім звітним періодом (16 вибухів).
 
"Місія задокументувала більше порушень режиму припинення вогню в період з вечора 11 листопада до вечора 12 листопада, включаючи близько 70 вибухів", – додали в СММ.
 
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що члени СММ ОБСЄ не змогли отримати доступ до місць зберігання озброєння сепаратистів на Донбасі.