За останні три роки Україна отримала 10 мільярдів євро допомоги від ЄС

За останні три роки Україна отримала 10 мільярдів євро допомоги від ЄС

За останні три роки Євросоюз мобілізував на допомогу Україні понад 10 мільярдів євро, в тому числі понад 100 мільйонів євро на реформування більше 10 міністерств і двох державних установ.

Про це у вівторок під час прес-конференції у Києві розповів голова представництва Європейського Союзу в Україні Хьюг Мінгареллі, передає УНН.

«Допомога ЄС Україні полягає головним чином в тому, щоб зосередитися на другому вигляді загрози: неефективному управлінні, слабких інституціях, відсутності верховенства права», – сказав посол Євросоюзу.

За його словами, очевидно, що подібні проблеми виникають в Україні з огляду на минулі події в країні. Проте, за його словами, більшість сусідніх країн також зустрічаються з подібними проблемами, і в ЄС дуже фокусують на цьому увагу.

«ЄС за останні 3 роки розгорнув понад 10 мільярдів євро фінансової підтримки, щоб допомогти Україні вирішити ці проблеми», – сказав Х. Мінгареллі.

За останні три роки ЄС впроваджував різного роду програми, у тому числі великий внесок був зроблений в реформування державної адміністрації, підкреслив він.

«Ясно, що без сильного державного апарату Україна більш вразлива перед зовнішніми і внутрішніми загрозами, і тому ми виділили понад 100 мільйонів євро, а також різні форми грантів на реформування більше 10 міністерств і двох державних установ», – додав Х. Мінгареллі.

Тому, з його слів, реформа державного управління дуже важлива.

Також він зазначив, що ЄС запровадили різноманітні програми щодо боротьби з корупцією та розвитку верховенства закону.

 

«Вголос»

 

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram