За звернення до Путіна у Росії оштрафували пенсіонерку

У російському Томську літня жінка-пенсіонерка була оштрафована на 5 тисяч рублів за порушення правил проведення публічного заходу.

Повідомляє «Радіо Свобода».

Порушення полягало в тому, що пенсіонерка Римма Круць брала участь у записі 40-секундного відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна. Місцем запису короткого звернення стала площа перед будівлею обласної адміністрації. Поліцейські, проте, звинуватили її в «організації мітингу», оскільки мешканка Томська принесла з собою повітряні кулі.

Зазначається, що в Томську оштрафовані через громадянські акції вже чотири пенсіонерки.

Відеозвернення до Путіна було записано влітку. Учасники акції висловили підтримку президенту в його боротьбі з корупцією і попросили терміново надіслати в місто комісію для розслідування місцевих протиправних дій чиновників. Повний текст звернення до президента учасники акції відправили в небо на повітряних кулях.

В акції взяли участь 13 місцевих пенсіонерок. Вони об'єдналися, щоб добитися правди і справедливості, – розповіла одна з активісток Галина Шергина. Вона пояснила, що за допомогою публічних заходів вони борються з корумпованими чиновниками і так званими «перевертнями в погонах». А відео записали спеціально для прямої лінії з президентом, оскільки їх письмові звернення не були розглянуті.

Після рішення суду в Томському відділенні руху «Відкрита Росія» заявили, що заплатять штраф за пенсіонерку. Раніше штрафи інших учасниць акції були оплачені за рахунок пожертвувань городян.

Першою оштрафованою за порушення правил проведення масового заходу стала 57-річна Галина Шергина, їй було призначено штраф у розмірі 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram