Заарештований екс-глава харківських податківців оголосив у СІЗО «безстрокове голодування»

Екс-голова Державної податкової адміністрації у Харківській області Станіслав Денисюк, який зараз перебуває в ізоляторі тимчасового тримання в Києві, оголосив безстрокове голодування.

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

«Я офіцер, і скаржитися не звик. В умовах жорсткого пресингу в ІТТ, коли я позбавлений будь-яких інших варіантів боротися за права людини, мені залишається єдиний спосіб привернути увагу до умов утримання тут. Я оголошую безстрокове голодування. Чому? Сергій, мій адвокат, розповість більше», - пише Денисюк.

Його адвокат розповів, що, попри тяжкий стан Денисюка, госпіталізованого 9 червня в спецблок Київської міської лікарні швидкої допомоги з серцевою недостатністю, 10 червня його підопічного виписали і помістили в ізолятор. Адвокат повідомив, що на лікарів і на Денисюка чинять тиск. 

Адвоката, за його словами, не пустили до підзахисного і він має намір за всіма фактами події звернутися за підтримкою до Омбудсмена і нардепів України.

Раніше повідомлялося про затримання в Києві та низці областей 23 високопосадовців податкових адміністрацій, які мали стосунок до економічних злочинів за часів Януковича.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram