Сценарій запозичено в “старшої сестири”, враховуючи досвід Януковича і справа не в М. Саакашвілі, а в повній нездатності керувати державою. У громадян складається враження, що в Україні починається процес януковизації суспільно- політичного життя . І в студії якийсь адепт влади вимагав виключити телебачення, що викликало і глядачів і присутніх у студії непрємне відчуття того, що ми повертаємось десь на кінець 70-их років ХХст.

Виступ М. Саакашвілі викликав в українців подвійне враження: чи це справді рішуча заявка на самостійну політику в Україні, чи це черговий, завуальваний піар колишнього губернатора Одеси, який на початку своєї діяльності, громив опонентів Президента. Соціальні мережі теж розполовинилися критикою і, одночасно ура- похвалою на адресу М. Саакашвілі. Його виступ у С. Шустера, звичайно, зачепив наболілі питання , що у геометричній прогресії

наростають в Україні. Словесний та риторичний вибух екс-губернатора Одеси в ефірі став певною прелюдією до соціальних протестів, що назрівають в столиці і по всій Україні. Каталізатором активізації цих протестаційних процесів стали декларації депутатів, керівної ланки країни та захмарне піднесення оплат за комунальні послуги. Додаймо сюди і криваві події у так званій “гібридній “ війні на Донбасі, де чи не щодня гинуть кращі представники нашого народу, ганебні Мінські перемовини, які поки що не дали жодного результату Україні і нашому народу.

До всеохоплюючої корупції, непотизму додаймо аморальний стан вищих представників державної влади. Міністр внутрішніх справ А. Аваков став в соціальних мережах героєм останніх днів за призначення 24- річної Анастасії Деєвої своїм заступником. Коментарі не підлягають коментуванню. Вся Україна дивилася на високу “регіональну” мораль п. Бойка, який з натхненням лупцював радикала Ляшка. Куди там братам Кличкам! А ще чекає нашу владу екзамен на зрілість у відношенні до, поки що, непередбачуваної політики новообраного американського президента Д. Трампа. Аналіз передвиборчого процесу у США українськими політиками та ведучими мас-медіа- успішно провалено. Все треба починати спочатку, враховуючи всі реалії нинішньої зовнішньої і внутрішньої ситуації в Україні. Поки що наша влада не склала жодного екзамену на зрілість. А часу для роздумів і хитань-нема.

Недалеко і вибори усіх рівнів, а там владному бомонду буде не до реформ, які застигли у летаргічному стані.

…М. Саакашвілі заявив, що творитиме нову політичну силу, очевидно сподіваючись, що вона

стане партією всеукраїнського масштабу. Швидше всього, що ні, враховуючи наші сьогоденні проблеми. Зрештою, іноземці, що займали високі пости в Україні -не виконали своєї місії.

Час створити в Україні кілька сильних загальноукраїнських політичних середовищ, на зразок західних держав, які б були спроможними вивести нашу державу з нинішнього політико економічного застою. Час ситуативних партій під конкретного “каліфа на годину”проходить, а найвищий орган влади України в нинішньому складі, заставляє громадян України вживати окличні речення з присмаком розмовної мови російської глибинки.