Там на її доньку напала безпритульна собака, повідомляє 24 канал із посиланням на один із кримських сепаратистських ресурсів.

Зазначають, що собака сильно покусала дитину на Приморському бульварі Севастополя, тож її довелося госпіталізувати. Разом з тим, ЗМІ зазначає, що у медичному закладі не було необхідних препаратів, проте вони виявилися в іншій лікарні, але і звідти місцевим ескулапам не вдалося оперативно привезти вакцину через нестачу бензину.

За словами головного лікаря місцевої лікарні, насправді вони були готовими надати всю необхідну допомогу, також у них є необхідна вакцина та бензин, в тому числі для можливого подальшого транспортування постраждалої до клінік Криму, проте Захарова поки не вирішила, де лікуватиме свою дитину.

Також відомо, що представниця МЗС РФ запізнилася на запланований у Севастополі брифінг на дві години, аргументувавши це форс-мажором. Раніше вона вирішила провести традиційну щотижневу прес-конференцію щодо зовнішніх питань в окупованому Севастополі, замість традиційної зали МЗС РФ.