«Законодавець «ДНР» ховався під статусом переселенця

У Лимані на Донеччині піймали працівника одного фейкових «міністерств» самопроголошеної терористичної «ДНР».

В обласній поліції інформують, що затриманий 60-річний чоловік виявився працівником «міністерства промисловості і торгівлі ДНР», який створив для псевдореспубліки нормативно-правову базу. Також він займався оформленням ліцензій на добування корисних копалин, виготовлення ліків, ввезення наркотичних та психотропних засобів, утилізацію боєприпасів.

Повідомляють, що до початку війни на Донбасі чоловік займав керівну посаду в одній з найбільших українських компаній. У 2015 році він виїхав з Донецька до Лиману, де зареєструвався як переселенець. Відтоді поплічник терористів регулярно їздив до міста. Згодом чоловік дізнався про формування псевдоміністерств, подав своє резюме та пішов на роботу до проросійських бойовиків.

Поки готують відкриття кримінального провадження за статтею «сприяння учасникам злочинних організацій та укриття їх злочинної діяльності».

 

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 1 +

КОМЕНТУВАТИ

  • Харків11 серпня 2017 23:19 Відповісти IP:  109.87.11.--- В камері своєму активному партнеру буде "нормативно правову базу" створювати, чи точніше йому вставляти будуть ту базу по самі "ліцензії".

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram